KONST / Litografier / Färglitografi 14088576
nr 1408 8576
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad Hc 4/36, oramat löst blad, bladets mått: 63x46 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:38:25
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson